ORRTAK.com; arazi sahipleri, gayrimenkul danışmanları ve yüklenici firmalar ile farklı teknik disiplinlerde uzmanları (mimar, mühendis, 3D tasarımcı, grafiker vb.)  bir araya getiren, piyasa koşullarındaki mevcut sistematik problemleri gidermeyi amaçlayıp hizmet akışını hızlandırmayı amaçlayan Türkiye çapında bir projelendirme platformudur.

ORRTAK.com; özellikle, inşaat sektörüyle alakalı bilgisi sınırlı olan arazi sahipleri için kolayca kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Arazi sahipleri ORRTAK.com aracılığı ile sipariş ettiği teklif sunumları sayesinde inşaat firmalarını değerlendirirken daha bilinçli olabilecektir.

ORRTAK.com; arazi sahipleri ve aracı kurumlara bünyesindeki referanslı yüklenici firma temini sağlamakta, orrtaklık isteyen diğer yüklenici firmalar için gerektiği takdirde ortaklık oluşturmaktadır.

ORRTAK.com; konusunda uzman ve yetenekli kişilerle çalışmayı amaç edinerek, günümüz kentsel dönüşüm ve projelendirme sürecinin daha iyi yöne doğru evrilmesini sağlamanın bilinciyle oluşturulmuştur.

ORRTAK.com; Türkiye çapında projecilik alanında hizmet vermekte olan ve her geçen gün daha da büyüyen orrtak kadrosuna istediği yerden çalışma fırsatı sağlayarak, ortaklarının günümüz kötü çalışma koşullarından kurtulmasını amaçlamaktadır.

Nasıl Kullanılır?

ORRTAK.com aracılığıyla proje almak için;

Arazi sahipleri, aracı kurumlar(gayrimenkul danışmanları, emlak firmaları vb.), yüklenici firmalar, sitenin sağ üst kısmında bulunan PROJE AL! butonuna tıklayarak açılan sayfada gerekli bilgileri girip formu doldurarak talimatları takip edebilir. Mevcut tasarım paketlerinden ihtiyaca uygun olan seçilebilir, uygun paket bulunamıyorsa veya özel bir çalışma isteniyorsa (sadece 3D çalışması, dekorasyon hizmeti, 2000m² den büyük ölçekli proje vb.) İLETİŞİM sayfasından gerekli ön teklif alınabilir.

ORRTAK.com aracılığıyla orrtak olup hizmet vermek için;

Mimar, mühendis, 3D görselleştirme uzmanı, teknik ressam, aracı kurum, grafiker, webdesigner ve yüklenici firmalar; sitenin sağ üst kısmında bulunan ORRTAK OL! butonuna tıklayarak açılan sayfada gerekli bilgileri girip formu doldurarak talimatları takip edebilir. Mevcut proje isteklerinden size uygun olanlarla alakalı sizinle iletişime geçilecektir. Soru ya da öneri ile alakalı bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfasını kullanabilirsiniz.

orrtakmail